Sezóna 2013-2014

Krajská soutěž mužů královéhradeckého kraje

účastníci:

  • HC Čestice
  • Stadion Nový Bydžov
  • HC Baroni Opočno
  • HC Tambor Dvůr Králové
  • HC Jaroměř B
  • SK Třebechovice B
  • TJ Sokol Semechnice

Trenéři:

Jindřich Kratochvíl

Zdeněk Rejchrt

Vaněk Václav

 

Vedoucí mužstva:

Vaněček Václav

  Kustodi:

Jiroud Pavel

Bartoš Pavel

 

Zdravotník:

Koutová Jana

 

Brankáři:

Chalupný Jiří

Čech Oldřich

Řízek Jiří

Obránci:

Janský Dušan      C

Chudý Martin

Novotný Petr

Marian Číšecký

Tláskal Petr

Kout Jan 

Prouza Michal

Útočníci:

Gois Pavel      A

Brandejs Jiří

Ryšavý Kamil

Rejchrt Tomáš  

Cvejn Tomáš  

Zošiak Milan 

Kafka Petr

Frýda Václav  

Ehl Lukáš

Herzán Václav

Franc Pavel

Ivančic Petr

Červíček David

Hejzlar Tomáš

Schejbal Milan

Steklík Aleš

 

Konečná tabulka O pohár předsedy VV KSLH - nadstavbová část

 Pořadí  Tým Z V VP  PP  P Skore Body
 1.  TJ Sokol Semechnice 20  14  2  1  3  109:69 47 
 2.  HC Baroni Opočno 20  15  139:59 46 
 3.  HC Jaroměř  B 20  10  77:117 25 
 4.  SK Třebechovice pod Orebem  B 20  4  1  3  12  66:97 17 
 5.  HC Čestice 20  14  60:111 15 

 

O pohár předsedy VV KSLH - nadstavbová část

Doma Venku
Nadstavbová část - O pohár předsedy VV ČSLH
Kolo Zápas Výsledek  Body
1.   TJ Sokol Semechnice - HC Čestice 5:2 (1:2, 4:0, 0:0) 3
2.   HC Baroni Opočno - TJ Sokol Semechnice 3:5 (1:1, 2:1, 0:3) 3
3.     volno    
4.   HC Jaroměř B - TJ Sokol Semechnice 4:7 (1:3, 1.3, 2:1) 3
5.   SK Třebechovice B - TJ Sokol Semechnice 6:3 (2:1, 1:1, 3.1) 0
6.   HC Čestice - TJ Sokol Semechnice 4:6 (1:2, 2:1, 1:3) 3
7.   TJ Sokol Semechnice - HC Baroni Opočno 5:4 (1:1, 1:2, 3:1) 3
8.     volno    
9.   TJ Sokol Semechnice - HC Jaroměř B 8:4 (1:2, 3:2, 4:0) 3
10.   TJ Sokol Semechnice - SK Třebechovice B 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) 3
    Celkem bodů 21

 

Konečná tabulka - základní část

 Pořadí  Tým Z V VP  PP  P Skore Body
 1.  Stadion Nový Bydžov 18  17  193:43 51 
 2.  HC Tambor Dvůr Králové nad Labem 18  13  115:46 39 
 3.  HC Baroni Opočno 18  10  88:71 31 
 4.  TJ Sokol Semechnice 18  8  2  1  7  90:101 29 
 5.  HC Jaroměř  B 18  2  1  11  53:128 17 
 6.  SK Třebechovice pod Orebem  B 18  4  1  2  11  66:100 16 
 7.  HC Čestice 18  15  39:145

základní část

 

Doma Venku

 

Základní část

 

Kolo Zápas Výsledek  Body
1.   TJ Sokol Semechnice - HC Jaroměř B 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) 0
2.   HC Baroni Opočno - TJ Sokol Semechnice 5:7 (0:2, 1:3, 4:2) 3
3.   TJ Sokol Semechnice - HC Tambor Dvůr Králové nad Labem 1:4 (0:0, 1:3, 0:1) 0
4.     volno    
5.   TJ Sokol Semechnice - HC Čestice 11:3 (5:1, 2:1, 4:1) 3
6.   TJ Sokol Semechnice - SK Třebechovice pod Orebem B  1:2 sn (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)  1
7.   Stadion Nový Bydžov - TJ Sokol Semechnice 6:4 (1:0, 2:3, 3:1) 0
8.   HC Jaroměř B - TJ Sokol Semechnice 5:6 pp (1:1, 4:0, 0:4 - 0:1) 2
9.   TJ Sokol Semechnice - HC Baroni Opočno 4:3 pp (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0) 2
10.   HC Tambor Dvůr Králové nad Labem - TJ Sokol Semechnice 13:4 (5:1, 5:1, 3:2) 0
11.     volno    
12.   HC Čestice - TJ Sokol Semechnice 2:8 (0:4, 1:3, 1:1) 3
13.   SK Třebechovice pod Orebem B - TJ Sokol Semechnice 4:10 (1:4, 3:2, 0:4) 3
14.   TJ Sokol Semechnice - Stadion Nový Bydžov 7:5 (3:0, 2:1, 2:4) 3
15.   TJ Sokol Semechnice - HC Jaroměř B 7:5 (4:1, 1:2, 2:2) 3
16.   HC Baroni Opočno - TJ Sokol Semechnice 5:4 (0:3, 3:1, 2:0) 0
17.   TJ Sokol Semechnice - HC Tambor Dvůr Králové nad Labem 2:12 (2:3, 0:4, 0:5) 0
18.     volno    
19.   TJ Sokol Semechnice - HC Čestice 5:3 (1:2, 2:1, 2:0) 3
20.   TJ Sokol Semechnice - SK Třebechovice pod Orebem B 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) 3
21.   Stadion Nový Bydžov - TJ Sokol Semechnice 18:5 (3:2, 7:1, 8:2) 0
    Celkem bodů 29

 

 

Statistika

 

Brankář - Chalupný Jiří
Účast/zápasů Odch.minut Obdr.branek Střel ÚSP TM
26  785  67 543  87,7  8

 

Brankář - Čech Oldřich
Účast/zápasů Odch.minut Obdr.branek Střel ÚSP TM
21  778  59  455  87,0  10

 

Brankář - Řízek Jiří
Účast/zápasů Odch.minut Obdr.branek Střel ÚSP TM
5  0   0   0   0  0

 

Hráči
 Útočníci Z G A B +/- TM
        Ryšavý Kamil 23 5 5 10 -5 40
        Brandejs Jiří 24 6 5 11 -7 53
U         Cvejn Tomáš 3 0 0 0 0 0
U         Gois Pavel 25 9 4 13 +2 97
U         Frýda Václav 21 6 13 19 +3 22
U         Hejzlar Tomáš 14 2 2 4 -10 24
U         Schejbal Milan 7 3 0 3 -6 6
U         Pavel Franc 26 17 32 49 +37 12
U         Steklík Aleš 24 15 11 26 +14 22
U         Červíček David 7 2 1 3 +3 2
U         Ivančic Petr 25 37 17 54 +50 20
U         Zošiak Milan 3 1 0 1 -1 2
U         Herzán Václav 17 6 10 16 +16 45
U         Rejchrt Tomáš 9 6 4 10 +7 22
U         Kafka Petr 2 0 1 1 +3 0
U         Ehl Lukáš 3 0 0 0 0 0
Obránci Z G A B +/- TM
       Novotný Petr 26 0 2 2 +8 20
O        Janský Dušan 25 3 12 15 +23 28
O        Chudý Martin 23 2 5 7 +14 20
O        Prouza Michal 21 1 3 4 -1 4
O        Číšecký Marián 25 5 8 13 +16 22
O        Tláskal Petr 26 6 9 15 +1 22
O        Kout Jan 21 0 5 5 +14 18

 

Kanadské bodování

U - Ivančic Petr

Pořadí

1.

Zápasy

25

Góly

37

Asistence

17

Body

54

U - Franc Pavel

Pořadí

2.

Zápasy

26

Góly

17

Asistence

32

Body

49

U - Steklík Aleš

Pořadí

3.

Zápasy

24

Góly

15

Asistence

11

Body

26

U - Frýda Václav

Pořadí

4.

Zápasy

21

Góly

6

Asistence

13

Body

19

U - Herzán Václav

Pořadí

5.

Zápasy

 17

Góly

 6

Asistence

 10

Body

 16

O - Tláskal Petr

Pořadí

6.

Zápasy

26

Góly

6

Asistence

9

Body

15

O - Číšecký Marián

Pořadí

7.

Zápasy

 25

Góly

 5

Asistence

 8

Body

 13

U - Gois Pavel

Pořadí

7.

Zápasy

25

Góly

9

Asistence

4

Body

13

O - Janský Dušan

Pořadí

7.

Zápasy

25

Góly

3

Asistence

10

Body

13

U - Brandejs Jiří

Pořadí

8.

Zápasy

24

Góly

 6

Asistence

 5

Body

 11

U - Ryšavý Kamil

Pořadí

9.

Zápasy

23

Góly

 5

Asistence

5

Body

10

U - Rejchrt Tomáš

Pořadí

9.

Zápasy

 9

Góly

 6

Asistence

 4

Body

 10

O - Chudý Martin

Pořadí

10.

Zápasy

 23

Góly

 2

Asistence

 5

Body

 7

O - Kout Jan

Pořadí

11.

Zápasy

 21

Góly

 0

Asistence

 5

Body

 5

U - Schejbal Milan

Pořadí

12.

Zápasy

7

Góly

3

Asistence

1

Body

4

U - Hejzlar Tomáš

Pořadí

12.

Zápasy

 12

Góly

 2

Asistence

 2

Body

 4

O - Prouza Michal

Pořadí

12.

Zápas

 21

Góly

 1

Asistence

 3

Body

 4

U - Červíček David

Pořadí

13.

Zápasy

 7

Góly

 2

Asistence

 1

Body

 3

O - Novotný Petr

Pořadí

14.

Zápasy

 26

Góly

 0

Asistence

 2

Body

 2

U - Zošiak Milan

Pořadí

15.

Zápasy

3

Góly

1

Asistence

0

Body

1

U - Kafka Petr

Pořadí

15.

Zápasy

 2

Góly

 0

Asistence

 1

Body

 1

U - Cvejn Tomáš

Pořadí

.

Zápasy

 3

Góly

 0

Asistence

 0

Body

 0

U - Ehl Lukáš

Pořadí

.

Zápasy

 3

Góly

 0

Asistence

 0

Body

 0