Nohejbalové Turnaje 2007

7.ročník nočního nohejbalu

SEMECHNICE - Tělovýchovná jednota Sokol Semechnice uspořádala 7. ročník nočního nohejbalového turnaje neregistrovaných tříčlenných mužstev. Prezence probíhala v podvečer do šesti hodin. Do turnaje se přihlásilo pětadvacet tříčlenných družstev. Pořadatelé je rozdělili do čtyř základních skupin.

Nohejbalového turnaje v Semechnicích se zúčastnilo dvacet pět trojic. Zvítězil domácí tým „X“.

Zápasy se hrály na dva sety s výjimkou závěrečného finále. Nejlepší tři kolektivy v základních skupinách postoupily do dvou šestičlenných semifinálových skupin. Vzájemné výsledky ze základní skupiny se započítávaly.

V závěrečných bojích o konečné umístění na prvním až dvanáctém místě se utkala družstva, která v semifinálových skupinách zaujala shodné pořadí.

Dramatického finálového zápasu na dva vítězné sety se nejvytrvalejší diváci dočkali až ve tři hodiny nad ránem. Vítězně z něho vyšlo domácí mužstvo Semechnice X, hrající ve složení Martin Černík, Vladislav Černík a Lukáš Žid. Druhé místo obsadilo mužstvo Čestice A, na třetí příčce skončil Valfimal.

Pořadí na dalších místech bylo následující: 4. Emil team, 5. Žamberk, 6. Čestice B, 7. Noční jezdci, 8. Brkalové, 9. Arenbi, 10. Bočepo, 11. Mařenka, 12. Křídla Sovětů.

Převážnou část turnaje provázelo nevlídné počasí s častými dešťovými přeháňkami. Hrálo se proto za značně ztížených podmínek a všem hráčům patří obdiv za to, že vydrželi hrát až do konce.

Všech dvanáct semifinálových trojic pořadatelé odměnili hodnotnými cenami, které věnovali místní sponzoři. Organizátoři doufají, že dalšímu nohejbalovému turnaji v Semechnicích, který se uskuteční na sklonku letních prázdnin (na posvícenskou sobotu 1. září, tentokrát jako denní turnaj), bude počasí přát.