Nohejbalové turnaje 2021

Turnaje se hrají na čtyřech hřištích s umělým povrchem

Sobota 4.9. - GRAND PRIX Semechnice  - 33. ročník

První zářijová sobota jako již tradičně patřila v Semechnicích posvícenskému nohejbalu. Za velmi krásného počasí se turnaje GRAND PRIX Semechnice zúčastnilo pouze osm týmů. Hrálo se systémem každý s každým s tím, že o první místo v turnaji se utkal první a druhý tým základní skupiny. Ve finále se tedy utkal vítěz skupiny Semechnice X s druhým Nekopnem si. Po vítězství 10:3 ve třetím setu se z putovního poháru a cen pro vítěze radoval tým Semechnice X. Třetí místo vybojoval tým Sokol Semechnice.

Konečně pořadí: 1. Semechnice X 2. Nekopnem si, 3. Sokol Semechnice, 4. Fronta na pivo, 5. Dopája, 6. Synkov, 7. My tři, 8. 3Q Metal

1. místo - Semechnice X (Vladislav Černík, Martin Černík, Jan Michl)

2. místo - Nekopnem si

3. místo - Sokol Semechnice (David Valášek, Pavel Žid, Petr Tláskal)

Pátek 25.6. - noční nohejbalový turnaj trojic neregistrovaných - 21.ročník

Jako již tradičně se na čtyřech hřištích místního Sokola v Semechnicích poslední červnový pátek uskutečnil noční nohejbalový turnaj trojic. Tento ročník byl již 21. v pořadí. K prezenci se přihlásilo 15 týmů, které byly rozlosovány do tří skupin. Dle umístění ve skupinách byly jednotlivé trojice nasazeny do osmifinále. Po úspěšném semifinále se o vítězství v turnaji utkaly týmy Jelita a Co Nováč dal. Vítězství v turnaji si zaslouženě vybojoval tým Jelita, na druhém místě skončilo mužstvo Co nováč dal a jako třetí se umístil tým Rotující kedlubny.

Další pořadí: 4. Tři bratři, 5. Semechnice X, 6. Píďosauři, 7. Synkov, 8. Ruce v bok, 9. Sedláci, 10. Méněcennost, 11. Smíšené zboží, 12. Románské tahy, 13. Vidláci, 14. LMK a 15. 3Q metal.

Další turnaj v nohejbalu GRAND PRIX SEMECHNICE (33.ročník) se bude hrát na posvícenskou sobotu 4.září 2021.