Muži Rozpis zápasy muži Rozpis tréninky muži Tabulka a komentáře Rozpis a výsledky KLM HK
Soupiska muži Statistika muži Stará Garda Facebook

Utkání a turnaje staré gardy TJ Sokol Semechnice

Věk nad 35 let

Sezóna 2018 - 2019

Utkání starých gard  24.12. 2018

HC Baroni Opočno - TJ Sokol Semechnice 2:4

Vyloučení 1:2, místo vyloučení trestné střílení, bez využití

Branky: Slezák, Židík - Frýda 2, Rejchrt, Hejzlar

Rozhodčí - Smola

Opočno: Vašek Vaněk - Jarda Serbousek, Dušan Felcman, Tomáš Pavlík, Karel Petr, Pavel Havlíček, Roman Slezák, Gusta Gábor, Aleš Pinkas, Zbyňďa Zácný, Jirka Židík

Semechnice:  Jirka Chalupný - Petr Tláskal, Dušan Janský, Petr Novotný, Leoš Effenberk, Pavel Žid, Milan Hejzlar, Pavel Franc, Milan Rejchrt, Pavel Petera, Vašek Frýda

Jak už se stalo tradicí, 24.12. se utkávají týmy starých gard věčných rivalů HC Baroni Opočno a TJ Sokol Semechnice. Dnes měli navrch hráči semechnického Sokola. Hned od začátku utkání se ujali vedení brankou Milana Rejchrta. Za tohoto stavu se šlo, teda nešlo do kabin, protože led se dělal až po druhé třetině.  Hráči Baronů hrozili z útoků Romana Slezáka, Pavla Havlíčka a nebezpečného Gusty Gábora. Ale byli to Sokolové, kteří zvýšili náskok Vaškem Frýdou na stav 0:2. Jirka Chalupný v brance hostí byl k nepřekonání.  Na tříbrankový rozdíl utíkají semechničtí po brejku Milana Hejzlara a ten překonává vypůjčeného gólmana Vendu Vaňka, nebýt jeho, tak Baroni prohrávají o více branek. Baroni se pokouší zvrátit výsledek a z mnoha pokusů se to povede Romanu Slezákovi, který se dostane přes obránce Sokola a snižuje střelou pod víko na 1:3. Za tohoto stavu se šlo opravdu do kabin.  Hráči posilněni Žiďákovo a Gustovo slivovicí se vrací na led na poslední dějství. Ve vyrovnaném utkání, zvyšuje na 1:4 znovu Venda Frýda. Jirka Židík "chválil" během utkání výborný led upravený novou rolbou. Tým Baronů přestavěl řady a z obrany jde místo Zbyňka Zácného do útoku Dušan Felcman. Hned na to, po závaru před brankou Jirky Chalupného snižuje po přihrávce Dušana Felcmana Jirka Židík, stav je tedy 2:4. Ke konci utkání měli řadu šancí hráči obou mužstev, ale dobře chytající gólmani už nepřipustí změnu výsledku, takže z derby odcházejí vítězně hráči Sokola a to už po třetí za sebou. Nutno podotknout, že Baroni nenominovali k utkání hráče, kteří mají více než 35 let z A týmu Baronů, kteří hrají I. krajskou ligu. Jen Romana Slezáka, který už podle svých slov přesluhuje.  Utkání se pomyslně dohrálo v kabině, kde se vypil soudek dobré Plzně a všichni spokojeni se rozjíždí k rodinám.

Sezóna 2017 - 2018

Utkání starých gard  24.12. 2017

HC Baroni Opočno - TJ Sokol Semechnice 8:10

Opočno: Vaněk - Havlíček, Žid K., Pinkas, Pavlík, Felcman, Židík, Hvězda, Petr K., Slezák, Serbousek

Semechnice: Chalupný - Janský, Hejzlar, Petera, Gois, Effenberk, Frýda, Tláskal, Rejchrt, Mil., Žid, Novotný P., Dvořák, Kletečka J.

Čůčo Karel Cup 2018 - 20.1. 2018 - Opočno

Sestava: Chalupný Jiří - Gois Pavel, Hejzlar Milan, Hejzlar Tomáš, Petera Pavel, Žid Pavel, Frýda Václav, Slezák Roman, Židík Jiří, Novotný Petr, Rejchrt Milan

Tradiční turnaj v hokeji na počest tragicky zesnulých hráčů TJ Sokol Semechnice Míry Jarkovského a Karla Novotného.  Účastní se HC Skalka, Stará Garda Semechnice, SKN Hradec Králové. Stará garda obsadila první místo.

Stará garda Semechnice - SKN Hradec Králové  8:4

SK Skalka - SKN Hradec Králové  5:6

Stará garda Semechnice - SK Skalka  2:3

Foto z turnaje

Sezóna 2016 - 2017

Spolecnapopis

Utkání starých gard  24.12. 2016

Tj-a-baroni

HC Baroni Opočno - TJ Sokol Semechnice 5:6 sn

Opočno: Vaněk - Jiruška, Frelich,  Slezák, Pinkas, Hvězda, Pavlík, Gábor, Havlíček, Petr, Žid K., Felcman

Semechnice: Chalupný - Janský, Kletečka V., Kovář, Hejzlar, Petera, Effenberk Herzán, Tláskal, Franc, Žid, Rejchrt Mil., Dvořák

Branky: Pinkas, Havlíček, Jiruška, Žid, Slezák - Franc 2, Dvořák, Kletečka, Rejchrt

Sezóna 2015 - 2016

Sestava na foto: Chalupný - Franc, Janský, Gois, Petera, Rejchrt, Herzán, Hejzlar, Kafka, Volf, Žid, Effenberk, Dohnal

Čůčo Karel Cup 2015 - 5.12. 2015 - Nové Město nad Metují

Cuco-karel-cup-2015-32

Foto z turnaje

Sezóna 2014 - 2015

Utkání starých gard 24.12. 2014

HC Baroni Opočno - TJ Sokol Semechnice  5:4

Opočno: Řízek - Židík, Pavlík, Hvězda, Šafář, Jiruška, Havlíček, Gábor, Jirka, Serbousek, Černík, Petr, Slezák, Felcman

Semechnice: Chalupný - Kletečka J., Janský, Kovář, Novotný, Petera, Effenberk, Herzán, Žid, Franc, Kafka, Dohnal, Rejchrt Mil.

Stejně jako k poslednímu dni v roce patří neodmyslitelně silvestrovské derby Sparta – Slavia, tak na Štědrý den se už stává tradicí, že se na zimním stadionu v Opočně utkávají staré gardy domácích Baronů a Semechnic.

Do derby mohou nastoupit pouze hráči starší 35 let, jiná omezení k účasti nejsou. Loňský zápas skončil remízou 6:6 a na nájezdy vyhrály Semechnice. I když se jedná o zápas „starých pánů“, nastoupilo v obou týmech několik hráčů hrajících krajskou soutěž za A-týmy a rivalita byla znát i v tomto přátelském utkání. Po dvou třetinách byl na světelné tabuli stejný stav jako v zápase áček před čtyřmi dny – 3:1 pro Semechnice. V poslední části však Baroni spustili brankostroj a čtyřmi góly zápas otočili. Semechnice už jen snížily, a proto se letos z výhry 5:4 mohlo radovat Opočno.

Útěchou pro hosty byly závěrečné nájezdy, v kterých zvítězili 5:4. Přes rivalitu obou týmů nešlo ani tak o výsledek jako spíš o to, že se nikdo nezranil a všichni se ve zdraví mohli zúčastnit závěrečné „tiskové konference“.

Sezóna 2013 - 2014

Sestava na foto: Chalupný, Vaněk - Herzán, Hejzlar, Petera, Dohnal, Kletečka J., Effenberk, Machač, Dvořák, Žid, Franc, Volf, Rejchrt Mil., Kafka

Utkání starých gard 24.12. 2013

HC Baroni Opočno - TJ Sokol Semechnice  6:7 sn