Nohejbalové turnaje 2010

Sobota 4.9. - 23. Grand Prix Semechnice

1. Orel Třebechovice

2. Semechnice X (Černík Vladislav, Černík Martin, Žid Lukáš)

3. Dynamo Semechnice (Valášek David, Žid Pavel, Hejzlar Milan)

 

Pátek 9.7. - 10. ročník nočního nohejbalu 2010

  V pátek 9.července uspořádala TJ Sokol Semechnice jubilejní 10.ročník nočního nohejbalového turnaje trojic neregistrovaných. Za teplého letního večera se k prezenci, které probíhala do 18.hodin, dostavilo celkem 24 mužstev ze všech koutů našeho kraje. Mužstva byla rozdělena do 4 základních skupin, kde se hrálo systémem každý s každým na 2 sety. Z těchto skupin dále postupovalo do 2 semifinále vždy první tři v pořadí. O konečné umístění hrála vždy mužstva, která obsadila shodná místa v těchto skupinách.

  Takže finále hráli vítězové těchto skupin Semechnice X a Orel Třebechovice. V napínavém ranním souboji se podařilo po třísetové bitvě zvítězit mužstvu Orel Třebechovice. Domácí Semechnice X tím neobhájili loňské vítězství.

  Další pořadí mužstev: 3. Čestice, 4. Sexy Bonbónci, 5. Mokrý banditi, 6. Bačetín, 7. Brkalové, 8. SK snů, 9. Símanka, 10. Sousedé, 11. Pumberka a 12.Brocná. První tři mužstva obdržela poháry a věcné ceny obdrželo všech 12 finalistů. Pořadatelé tímto děkuji všem sponzorům, kteří tradičně tento turnaj podpořili. Další nohejbal a to tentokrát denní bude uspořádán  v sobotu 4.září - 23.ročník GRAND PRIX Semechnice jako tradiční zpestření posvícení.

Vítězové Orel Třebechovice

2. Semechnice X (Černík V., Černík M., Žid L.)

3. Čestice