Nohejbalové turnaje 2020

Pátek 26.6. - noční nohejbalový turnaj trojic neregistrovaných - 20.ročník

26.6. 2020 se na hřišti TJ Sokola Semechnice uskutečnil již 20. ročník nočního nohejbalového turnaje trojic. K prezentaci se přihlásilo, zřejmě i díky nevypočitatelnému počasí, pouze 9. týmů. První část turnaje se hrála systémem každý s každým. Z této části se pak první a druhý tým utkal ve finále a v pořadí třetí a čtvrtý tým z první části turnaje si zahrál o třetí místo. Po velmi vyrovnaném utkání si pohár pro vítěze a hodnotné ceny odvezl tým ROTUJÍCÍ KEDLUBNY. Na druhém místě skončil tým TŘI BRATŘI. V boji o třetí místo byl šťastnější tým MOKRÝ BANDYTI, který vyhrál nad týmem BEZNADĚJ.

1.místo - ROTUJÍCÍ KEDLUBNY

2.místo - TŘI BRATŘI

3.místo - MOKRÝ BANDYTI ( Frýda Václav, Rejchrt Tomáš, Kafka Petr)

Sobota  5.9. - nohejbalový turnaj trojic GRAND PRIX Semechnice - 32.ročník

Tělovýchovná jednota Sokol Semechnice uspořádala na posvícenskou sobotu již 32.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár GRAND PRIX SEMECHNICE. K prezenci se tentokrát dostavilo devět kvalitních týmů, které v základní části turnaje hrály systémem každý s každým. Při prvních semifinálových utkáních přišla dešťová přeháňka a tak se kapitáni jednotlivých týmů dohodli na ukončení turnaje a stanovení celkového pořadí dle výsledků základní části. Vítězem turnaje se stal domácí tým Semechnice X. Další pořadí turnaje: 2. Martinosauři, 3. Třemešná B, 4. Havlovice, 5. Ruce v bok, 6. Fronta na pivo, 7. Borohrádek, 8. Na zkoušku, 9. Pivníci Trnov.

1. místo - Semechnice X (Černík Martin, Černík Vladislav, Tláskal Petr)

2. místo - Martinosauři

3. místo - Třemešná B