Nohejbalové Turnaje 2008

8. ročník nočního nohejbalu 2008

Tělovýchovná jednota Sokol Semechnice uspořádala v pátek 4.července 8.ročník nočního nohejbalového turnaje trojic neregistrovaných. K prezenci, která byla do 18.hodiny, se tentokrát dostavilo 18 mužstev. Účastníci byli rozděleni do 2 pětičlenných (A,B) a 2 čtyřčlenných (C,D) skupin, ze kterých postupovala do dalších bojů první tři mužstva se zápočtem dosažených bodů ze základní skupiny. Ve dvou semifinálových skupinách se utkala mužstva ze základních skupin A-C a B-D. Poslední zápasy o konečné umístění v turnaji byly odehrány mezi mužstvy z obou těchto skupin, která se umístila na shodném místě.

V dramatickém finálovém utkání nakonec zvítězilo v tříseťové bitvě domácí mužstvo Dynamo Semechnice (Ficenec Vladislav, Valášek David a veterán Žid Pavel), které porazilo tým Arči. Na třetím místě skončili domácí Semechnice X (Černík Vl.,Chalupný, Žid L,). Další pořadí v turnaji: 4. Sokol Opočno, 5. Třebechovice, 6. Celtic, 7. Nový Ples, 8. FC Opočno, 9. Homolkovi, 10. Extrakt, 11. Nevím kdo, 12. Mrzkej. Všechna mužstva byla při závěrečném vyhlášení výsledků odměněna hodnotnými cenami. Celý turnaj se konal za přispění místních podnikatelů, firem a obecního úřadu, za což jim patří srdečný dík. Další nohejbalový turnaj se koná na semechnickém hřišti na posvícení 6.září. Bude to již 21.ročník tradičního turnaje o putovní pohár GRAND PRIX Semechnice a prezence bude probíhat do 8.hodiny ranní.

GRAND PRIX Semechnice 2008

Tak jako každoročně na posvícení v Semechnicích uspořádal místní Sokol nohejbalový turnaj trojic o putovní pohár GRAND PRIX Semechnice. Za velmi horkého počasí sehrálo 17 přihlášených mužstev nejprve zápasy v základních skupinách, ze kterých postupovala tři nejlepší do dvou semifinálových skupin. Jejich vítězové hráli mezi sebou o celkové vítězství v 21.ročníku turnaje.

Vítězem se překvapivě stalo „rodinné“ mužstvo Hájovna Pardubice (Fr.Smolka st., Fr. Smolka ml. a Aleš Smolka), mnohaletý účastník našich turnajů. Na druhé místo odsunuli domácí obhájce z minulých dvou let Sokol Semechnice (Valášek, Žid P., Ficenec, Bendzo). Další pořadí v turnaji: 3. Semechnice X (Chalupný, Černík Vl., Černík M.), 4. AMBI VALENCE (Michl J., Žid L., Tláskal P.). 5. Třebechovice A, 6. Třebechovice C, 7. Třebechovice B, 8. Sešlost, 9. Kopyta, 10. Homolkovi atd. Pořadatelé děkují všem místním sponzorům za finanční podporu turnaje.