Nohejbalové turnaje 2019

Turnaje se hrají na čtyřech hřištích s umělým povrchem

Pátek 28.6. - noční nohejbalový turnaj trojic - 19.ročník

Tělovýchovná jednota Sokol uspořádala na konci školního roku tradiční a letos již 19.ročník nočního nohejbalu. K prezenci se dostavilo celkem 14 týmů nejen z okolí, ale přijeli i hráči z Turnova a Jičína.

Pořadatelé rozlosovali týmy do dvou základních skupin a dále do play off postupovaly vždy první čtyři, ostatní tři ze skupin hrály o celkové umístění na 9. – 14.místě. Po skvělém výkonu v celém turnaji se na 1.místě nakonec umístil tým Turnova. Neztratili se ani domácí hráči z nohejbalové bašty Semechnic, když na 2.místo obsadili Semechnice X, 3.místo Valdagang a 4.místo Ruce v bok.

Další pořadí:  5. Orel, 6. Dynamo, 7. Mášek Tým, 8. Autisti, 9. Piďosauři, 10. Mokrý banditi, 11. Méněcennost, 12. Pokřikov, 13. Lično Emil, 14. Rohlíkova kocovina. Pořadatelé děkují místním sponzorům za hodnotné ceny, které obdržely všechny zúčastněné týmy. Všichni příznivci nohejbalu jsou zváni na další turnaj, tentokrát denní, a to 31.8., kdy se koná 31.ročník GRAND PRIX SEMECHNICE o putovní pohár.

1. místo: Turnov

2. místo: Semechnice X (Černík Martin, Černík Vladislav, Chalupný Jiří)

3. místo: Valdaganng ( Tláskal Petr, Rejchrt Václav, Valášek David)

Sobota  31.8. - nohejbalový turnaj trojic GRAND PRIX Semechnice - 31.ročník

Jako již tradičně TJ Sokol Semechnice uspořádal na posvícenskou sobotu nohejbalový turnaj trojic. K prezentaci 31. ročníku GRAND PRIX SEMECHNICE se přihlásilo 11 týmů. Ty byly rozlosovány do dvou skupin po šesti a pěti týmech, kde se hrálo každý s každým. Podle umístění ze skupin byly týmy nasazeny do osmifinále, kde nejlepší tři týmy ze skupiny A a nejlepší dva týmy skupiny B měli v osmifinále volný los. V téměř tropických teplotách všichni předvedli výborný nohejbal. O třetí místo se po prohraných semifinálových bitvách utkal domácí tým VALDAGANG a TURNOV. Pohár a hodnotné ceny si za třetí místo odvezl tým TURNOV. Ve finále se utkal tým BÍLÁ TŘEMEŠNÁ a KOPYTA. V napínavém finálovém utkání pro sebe ve třetím setu vybojoval putovní pohár tým BÍLÁ TŘEMEŠNÁ.

Konečné pořadí: 1. Bílá Třemešná, 2. Kopyta, 3. Turnov, 4. Valdagang.