Nohejbalové turnaje 2015

Sobota 5.9. 2015 - nohejbalový turnaj trojic neregistrovaných

GRAND PRIX Semechnice - 27.ročník

Na posvícenskou sobotu 5.září uspořádala Tělovýchovná jednota Sokol Semechnice 27.ročník nohejbalového turnaje trojic neregistrovaných o putovní pohár GRAND PRIX Semechnice. Do soutěže se přihlásilo celkem 19 týmů, které byly rozděleny do 4 základních skupin. Do dalších bojů postupovala vždy tři první družstva z každé skupiny a v dalších zápasech družstva umístěná v těchto dvou skupinách na 3. až 6.místě hrála vzájemně o celkové umístění v turnaji. V semifinále mužstvo umístěné na 1.místě hrálo se druhým z druhé skupiny a obráceně.  Na závěr turnaje byly odehrány ještě zápasy o 3.místo a finálový zápas o 1.místo. Oba tyto zápasy se hrály na dva vítězné sety a v obou se rozhodlo až ve třetím setu. Umístění v turnaji:

1. Semechnice X (Žid Pavel, Chalupný Jiří, Černík Vladislav)

Img_0410

2. Kouba tým

3. Staré koření

4. Mokrý banditi, 5. Semechnice P, 6. Méněcennost, 7. Kounov, 8. Valdagang, 9. Hájovna, 10. ASPV Těchonín, 11. City star, 12. Šedí krasavci. Pořadatelé děkují místním sponzorům za ceny do soutěže.

Pátek 10.7. 2015 - noční nohejbalový turnaj trojic neregistrovaných - 15.ročník

V pátek 10.července uspořádala Tělovýchovná jednota Sokol další ročník tradičního nočního nohejbalového turnaje trojic neregistrovaných. K prezenci, která se uzavírala v 18:15 hod.,  se dostavilo tentokrát 20 týmů.

Byly rozděleny do 4 skupin po 5 účastnících  a do dalších bojů postupovala vždy tři první družstva z každé skupiny. V dalších zápasech družstva umístěná v těchto dvou skupinách na 3. až 6.místě hrála vzájemně o celkové umístění v turnaji. Mužstvo umístěné na 1.místě hrálo se druhým z druhé skupiny a obráceně. V závěru turnaje se odehráli ještě zápasy o 3.místo a finálový zápas o 1.místo.

V něm nakonec po tříseťové bitvě zvítězilo  domácí družstvo Valdagang nad Semechnicemi X. Další umístění v turnaji: 3. Staré koření, 4. Překvapení, 5. Mařenka, 6. Kounov, 7. Ledce, 8. Semechnice P, 9. Močový měchýř Mojmíra Maděriče, 10. DŽV, 11. Méněcennost a 12. Polibek hrocha.

1. místo Valdagang ( Rejchrt Václav, Tláskal Petr, Valášek David)

2. místo Semechnice X ( Žid Pavel, Chalupný Jiří, Černík Vladislav)

3. místo Staré koření ( ---------, Michl Jan, Žid Lukáš)