Nohejbalové turnaje 2016

Turnaje se hrají na čtyřech hřištích s umělým povrchem

Pátek 8.7. noční nohejbalový turnaj trojic neregistrovaných - 16.ročník

  16.ročníku nočního nohejbalového turnaje trojic neregistrovaných se zúčastnilo 13 mužstev. V základní části byli účastníci rozděleni do dvou skupin – skupina A 7 a skupina B 6 týmů. Z obou skupin postupovala do dalších bojů první čtyřka, která hrála systémem play-off. Mužstva umístěná na 5.-6.místě hrála o umístění a poslední 13.mužstvo končilo.
Konečné umístění v turnaji: 1. Slatina., 2. Ruce v bok, 3. Valdagang, 4. Kounov, 5. Dobrá práce, 6. Semechnice X, 7. Překvapení, 8. Méněcennost, 9. Bačetín, 10. Hradeckej výběr, 11. Upocené fretky, 12. HFC, 13. Tutleky. Pořadatel TJ Sokol Semechnice děkuje místním sponzorům za ceny pro účastníky turnaje. Zároveň zveme všechny příznivce tohoto sportu na 28.ročník GRAND PRIX Semechnice, který se uskuteční na posvícenskou sobotu 3.září 2016 od 9:00 hodin.

1. místo - Slatina

2. místo - Ruce v bok

3. místo - Valdagang

Pátek 8.7. noční nohejbalový turnaj trojic neregistrovaných - 16.ročník


 
 
 
 
 
 
 

Sobota 3.9. - prezence do 9:00 - nohejbalový turnaj trojic GRAND PRIX Semechnice - 28.ročník

  Na posvícenskou sobotu uspořádala TJ Sokol již 28.ročník nohejbalového turnaje neregistrovaných o putovní pohár GRAND PRIX SEMECHNICE. K prezenci, která proběhla do 9.hodiny, se dostavilo 13 mužstev. Byly vytvořeny dvě skupiny, A o 6 účastnících a B o 7 účastnících. Zápasy ve skupinách se hrály na 2 hrané sety. První čtyři účastníci se skupin postupovali do dalších bojů a hrálo se tentokrát na 2 vítězné sety systémem play off. Poslední mužstvo ze skupiny B skončilo a mužstva na 5.-6.místě hrála o  umístění na 9.-12.místě. Celkovým vítězem se nakonec po napínavém třísetovém boji stalo mužstvo Hájovna (Smolka F. st., Smolka F. ml., Kučera) před domácím Valdagangem (Páv R., Valášek D., Kletečka J., Rejchrt V.). Další umístění v turnaji: 3. Slatina, 4. Semechnice X, 5. Ruce v bok, 6. Kounov, 7. Ještě nevím, 8. Litr půl, 9. Naděje, 10. Méněcennost, 11. Mokrý banditi, 12. Borohrádek, 13. Sokol. Pořadatelé děkují všem

1.místo: Hájovna

   2.místo: Valdagang

(Páv Radek, Valášek David, Kletečka Jan, chybí Rejchrt Václav)

3.místo: Slatina

  4.místo: Semechnice X

(Michl Jan, Černík Vladislav, Hejzlar Milan, chybí Chalupný Jiří)

  5.místo: Ruce v bok

(Zdeněk Bendzo nehrál, Rejchrt Tomáš, Žid Pavel, chybí Dvořák Václav a Žid Lukáš)