Nohejbalové turnaje 2013

Sobota 31.8. - nohejbalový turnaj trojic GRAND PRIX Semechnice - 25.ročník

Poslední srpnovou sobotu uspořádala Tělovýchovná jednota Sokol Semechnice již 25.ročník nohejbalového turnaje tříčlenných mužstev o putovní pohár GRAND PRIX Semechnice. Celý turnaj probíhal na nově zrekonstruovaném hřišti s umělým povrchem. Ani nižší počet zúčastněných týmů nebyl na závadu a všichni účastníci si zahráli kvalitní nohejbal. V dramatickém finále zvítězilo po třísetové bitvě mužstvo Kouba team (Novotný O., Novotný M. a Michl J.)  nad domácími Semechnicemi X (Černík M., Černík Vl. a Chalupný J.). Konečné třetí místo obsadil domácí tým veteránů Sokol Semechnice ve složení Dohnal A., Hejzlar M. a Žid P.

Pořadí turnaje

1. Kouba tým
1den2013kouba-team

2. Semechnice X (Chalupný Jiří, Černík Vladislav, Černík Martin)
2den2013semechnice-x

3. Sokol Semechnice (Dohnal Aleš, Žid Pavel, Hejzlar Milan)
3den2013veterani-sokol-semechnice

Pátek 12.7. - noční nohejbalový turnaj trojic - 13.ročník

Vítězem nočního turnaje trojic v nohejbale, který uspořádala Tělovýchovná jednota Sokol Semechnice, se stali Píďosauři.

Turnaje, který se uskutečnil  na nově zrekonstruovaném hřišti s umělým povrchem, se zúčastnilo celkem jednadvacet mužstev, jež byly rozděleny do čtyř základních skupin. Průběh nočního klání neohrozilo ani několik dešťových přeháněk.

Konečnými vítězi se stali Píďosauři před druhými hráči z Nového Plesu a třetími Semechnicemi X.

Další – tentokrát denní – turnaj o putovní pohár Grand Prix Semechnice je naplánován na posvícenskou sobotu 31. srpna.

1. místo - Píďosauři

2. místo - Nový Ples

3. místo - Semechnice X (Černík Vladislav, Žid Lukáš, Chalupný Jiří)