Nohejbalové Turnaje 2009

GRAND PRIX Semechnice 2009

Tělovýchovná jednota Sokol Semechnice uspořádala na posvícenskou sobotu již 22.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár GRAND PRIX Semechnice. K prezenci se dostavilo celkem 21 mužstev, která byla rozdělena do čtyřech základních skupin. Z těchto skupin postupovala vždy první tři mužstva do dvou semifinálových skupin a zbývající mužstva hrála o umístění na 13. - 21. místě.

V dramatickém finálovém zápasu nakonec zvítězilo domácí mužstvo Semechnice X nad hráči Orel Třebechovice.

Další umístění: 3. Altimit Jeseník, 4. Kouba team, 5. Kafu, 6. Šacuňk, 7. Hel boys, 8. Pumberka, 9. Sokol Opočno, 10. Čipobo, 11. Proma team, 12. Osada Havran, 13. Kopyta, 14. Vlčí smečka, 15. Liberec, 16. Sokol Semechnice, 17. Splašené hole, 18. Motyky, 19. MDP, 20. Chrti a 21. Rumíci. Všechna zúčastnéná mužstva byla odměněna hodnotnými cenami, které věnovali místní sponzoři.

Vítězové 22. ročníku GRAND PRIX  Semechnice

Semechnice X   (Vladislav Černík, Martin Černík, Lukáš Žid)

Vitez-noh