Sezóna 2010-2011

Krajská soutěž mužů Pardubického kraje

 

Účastníci:

TJ Sokol Semechnice
HC Čestice
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Orli Lanškroun
HC Spartak Choceň B
HC Spartak Polička
HC Skuteč

Trenéři:

Vrátný Miloslav
Vaněk Václav

Vedoucí mužstva:

Vaněček Václav
 
Kustod:

Jiroud Pavel

Brankáři:

Chalupný Jiří
Kratochvíl Jindra  - hostování z HC Baroni Opočno
Řízek Jiří                 - hostování do HC Žamberk
                     
Obránci:

Janský Dušan   C
Chudý Martin
Novotný Petr
Ehl Lukáš
Valášek David
Effenberk Leoš
Marian Číšecký
Miroslav Pfeifer

Útočníci:

Gois Pavel
Rejchrt Milan
Brandejs Jiří
Frýda Václav
Ryšavý Kamil
Kopecký Jan
Gábor Patrik
Schejbal Michal
Hejzlar Tomáš
Steklík Lukáš
Havlíček Pavel - hostování z HC Baroni Opočno
Petr Lukáš - hostování z HC Baroni Opočno
Kafka Petr            - hostování z TJ Spartak Nové Město nad Metují  
Červíček David    - hostování z HC Náchod
Zošiak Milan         - hostování z TJ Spartak Nové Město nad Metují
Pavlík Tomáš       - hostování z HC Baroni Opočno

Lukáš Žid              - hostování do HC Baroni Opočno
Lukášek Václav  - hostování do TJ Spartak Nové Město nad Metují

 Základní část - 24 zápasů

Skuteč - Semechnice           6 : 1 (3:0, 1:1, 2:0) Schejbal

Česká Třebová - Semechnice       7 : 5 (2:2, 1:0, 4:3) Effenberk, Ehl, Hejzlar, Janský, Schejbal

Polička - Semechnice          6 : 7sn(4:3, 1:1, 1:2-0:0) Frýda 3,Hejzlar,Gois,Schejbal,Červíček

Choceň B - Semechnice            3 : 0 (0:0, 2:0, 1:0)

Semechnice - Čestice            4 : 3 (1:0 , 0:1, 3:2) Číšecký 2, Hejzlar, Gois

Semechnice - Lanškroun           3 : 4sn (1:0, 2:2, 0:1-0:0) Chudý, Schejbal, Hejzlar

Semechnice - Skuteč           4 : 5sn (2:2, 0:2, 2:0-0:0) Hejzlar, Janský, Gois, Číšecký

Semechnice - Česká Třebová     3 : 4pp (2:1, 1:1, 0:1 - 0:1) Hejzlar, Zošiak, Brandejs

Polička - Semechnice         7 : 3 (1:1, 5:2, 1:0) Hejzlar 2, Brandejs

Semechnice - Choceň B        4 : 5 (1:3, 1:0, 2:2) Hejzlar 3, Schejbal

Semechnice - Čestice          3 : 4 (0:2, 2:1, 1:1) Hejzlar , Gois, Zošiak

Lanškroun - Semechnice          4 : 7 (1:1, 3:5, 0:1) Hejzlar 3, Frýda 2, Schejbal, Zošiak

Skuteč - Semechnice          7 : 2 (3:0, 3:0, 1:2) Hejzlar, Janský

Choceň B - Semechnice          4 : 2 (2:0, 0:2, 2:0) Gois, Frýda

Česká Třebová - Semechnice          4 : 7 (0:2, 2:1, 2:4) Hejzlar 3, Brandejs, Ryšavý, Rejchrt, Pavlík

Semechnice - Polička            4 : 5sn (1:0, 0:2, 3:2 - 0:0) Vápeník D. 2, Krajíček, Veselý, Jindra

Čestice - Semechnice         4 : 3 (1:1, 3:0, 0:2) Chudý, Frýda, Schejbal

Lanškroun - Semechnice           7 : 4 (2:0, 1:2, 4:2) Havlíček 3, Schejbal

Semechnice - Skuteč           0 : 4 (0:1, 0:2, 0:1)

Semechnice - Česká Třebová       2 : 5 (1:1, 0:2, 1:2) Hejzlar, Schejbal

Semechnice - Polička            3 : 4 (0:3, 2:0, 1:1) Frýda, Schejbal, Hejzlar

Semechnice - Choceň B           8 : 2 (3:0, 5:2, ---) Schejbal 2, Janský, Havlíček, Ryšavý, Hejzlar ,Petr ,Frýda

                                      Utkání ukončeno po druhé třetině z důvodu málého počtu hráčů hostí.

Čestice - Semechnice          4 : 9 (0:2, 1:3, 3:4) Hejzlar 3, Kafka , Frýda, Gois, Gábor, Effenberk, Schejbal

Semechnice - Lanškroun         1 : 7 (0:4, 0:0, 1:3) Zošiak

Tabulka po základní části

Pořadí Tým Z V VP PP P Skóre Body
1.  HC Spartak Polička 24 20 1 1 2 168 : 88 63
2.  TJ Orli Lanškroun 24 15 1 1 7 137: 104 48
3.  HC Skuteč 24 13 1 0 10 123 : 102 41
4.  Lokomotiva Česká Třebová 24 13 1 0 10 119 : 114 41
5.  HC Spartak Choceň B 24 10 1 0 13 88 : 113 32
6.  TJ Sokol Semechnice 24 5 1 4 14 89 : 115 21
7.  HC Čestice 24 2 0 0 22 66 : 152 6

Čtvrtfinále Play off

HC Skuteč - TJ Sokol Semechnice   4 : 3 (2:0, 1:1, 2:3) Frýda 2, Hejzlar, Zošiak   (stav série 1 : 0)

TJ Sokol Semechnice - HC Skuteč   5 : 4sn (2:0, 1:2, 1:2 - 0:0) Kafka 3, Rejchrt, Pavlík   (1 : 1)

HC Skuteč - TJ Sokol Semechnice  3 : 4sn (1:0, 0:2, 2:1 - 0:0) Červíček, Schejbal, Brandejs, Ehl   (1 : 2) postupujeme do SF

Semifinále Play off

HC Spartak Polička - TJ Sokol Semechnice  10 : 2 (4:1, 3:1, 3:0) Schejbal 2   (stav série 1 : 0)

TJ Sokol Semechnice - HC Spartak Polička  1 : 7 (0:2, 0:3, 1:2) Havlíček   (0 : 2) do finále postupuje Polička, my hrajeme o 3. místo

Zápasy o 3. místo

TJ Sokol Semechnice - HC Spartak Choceň B  2 : 6 (0:1, 2:3, 0:2) Červíček, Kafka

HC Spartak Choceň B - TJ Sokol Semechnice   8 : 1 (2:0, 1:1, 5:0) Novotný      - Choceň B   3. místo

Konečná tabulka

Pořadí Tým
1.  HC Spartak Polička
2.  TJ Orli Lanškroun
3.  HC Spartak Choceň B
4.  TJ Sokol Semechnice
5.  HC Skuteč
6.  TJ Lokomotiva Česká Třebová
7.  HC Čestice


Celkové skóre ze čtyř zápasů:

Semechnice - Čestice               19 : 15

Semechnice - Č. Třebová        17 : 20

Semechnice - Lanškroun        15 : 22

Celkové skóre ze šesti zápasů:

Semechnice - Choceň B          17 : 28

Semechnice - Polička             20 : 39

Celkové skóre ze sedmi zápasů

Semechnice - HC Skuteč          20 : 34

 

Brankář - Chalupný Jiří
Odch.minut Obdr.branek Střel ÚSP TM
 1259  105  835  87,4  0

 

Brankář - Kratochvíl Jindřich
Odch.minut Obdr.branek Střel ÚSP TM
 612  47 352 86,6 0

 

Hráči
  Z G A B +/- TM
        Brandejs Jiří 29 4 8 12 -14 20
        Červíček David 26 4 2 6 -4 16
        Frýda Václav 19 14 14 28 14 28
        Gábor Patrik 21 1 1 2 -11 4
U         Hejzlar Tomáš 23 26 16 42 23 55
        Kopecký Jan 20 0 1 1 -7 8
U - O   Pavlík Tomáš 16 2 3 5 -7 12
U         Havlíček Pavel 19 7 5 12 -7 12
U - O   Rejchrt Milan 23 2 5 7 -15 60
        Ryšavý Kamil 21 2 4 6 -4 24
U         Schejbal Michal 28 16 3 19 -15 44
U         Zošiak Milan 29 5 6 11 -7 14
U         Petr Lukáš 18 1 1 2 -9 2
U         Steklík Lukáš 3 0 0 0 0 0
U         Kafka Petr 5 5 3 8 7 2
O - U   Ehl Lukáš 15 2 3 5 4 12
O - U   Gois Pavel 31 6 9 15 -1 62
O - U   Valášek David 8 0 0 0 -3 2
       Číšecký Marian 6 3 2 5 3 16
O        Effenberk Leoš 18 3 3 6 -8 10
O        Chudý Martin 23 2 3 5 0 61
O        Janský Dušan 27 5 7 12 3 38
O        Novotný Petr 30 1 4 5 -11 30
O        Pfeifer Miroslav 4 0 1 1 -2 4