Nohejbalové turnaje 2017

Turnaje se hrají na čtyřech hřištích s umělým povrchem

Pátek 7.7. noční nohejbalový turnaj trojic - 17.ročník

Tělovýchovná jednota Sokol Semechnice uspořádala v pátek 7.července již 17.ročník nočního nohejbalového turnaje neregistrovaných. Prezence probíhala do 18.hodin a přihlásilo se 15 tříčlenných družstev, která byla rozdělena do třech základních skupin. Z těchto skupin postupovali do dalších bojů všichni účastníci a systémem pavouka se do závěrečného finálového utkání probojovali Ruce v bok a Kounov. V tomto napínavém utkání hraném na dva vítězné sety nakonec zvítězili domácí nohejbalisté Ruce v bok (Frýda Václav, Rejchrt Tomáš a Žid Lukáš). Další pořadí turnaje: 3. Mladý pušky, 4. Valdagang, 5. Orel, 6. Kouba, 7. Slatina, 8. Méněcennost, 9. Semechnice X, 10. Smíšené zboží, 11. Mokrý bandyti, 12. Sranda bude, 13. Krvelačný krvinky, 14. Pumy a 15. Jiná liga. Pořadatelé děkuji všech místním podnikatelům a firmám, kteří přispěli cenami do turnaje. Další nohejbalový turnaj o putovní pohár GRAND PRIX SEMECHNICE proběhne na posvícenskou sobotu 2.září.

Sobota 2.9. - nohejbalový turnaj trojic GRAND PRIX Semechnice - 29.ročník

Na první zářijovou sobotu uspořádala Tělovýchovná jednota Sokol již 29.ročník nohejbalového turnaje neregistrovaných trojic GRAND PRIX SEMECHNICE. Prezence probíhala do deváté hodiny a dostavilo se 8 družstev. Se systémem soutěže byli na začátku seznámeni kapitáni. V úvodních zápasech hrála družstva každý s každým na dva vítězné sety. Do dalších bojů postupovali všichni a zde se hrálo systémem play off také na dva vítězné sety. Z vítězství se nakonec radovali domácí nohejbalisté s názvem Ruce v bok. Všechna zúčastněná družstva byla na závěr odměněna věcnými cenami, které do turnaje darovali místní sponzoři. Tímto jim pořadatelé děkují.

Konečné pořadí turnaje: 1. Ruce v bok, 2. Srdeční záležitost, 3. Mladý pušky, 4. Semechnice X, 5. Tři promile, 6. Sokol Opočno, 7. Bačetín, 8. Méněcennost