Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KLM HK

diváci: 75

Semechnice odcestovali do Třebechovic pouze s dvanácti hráči a to se ještě v úvodní třetině zranil Lukášek.  Domácí se hned od začátku dostali do tlaku díky vyloučením Cvejna a Ježíka, ale hosté se ubránili. První branka utkání padla v 15. minutě z hole Matouše v přesilové hře. Tuto třetinu se hosté spíše bránili.

Další branka padla až těstě před polovinou utkání. Na 2:0 zvyšoval ve 29. minutě Wolf, opět při přesilové hře, ale jen díky velké hrubce Cvejna. Osmělovali se i hosté, ale jen sporadicky, i když nebezpečně. Šance Hakličky i Vencla zůstaly nevyužity. To na druhé straně padly dvě rychlé branky, ve 38. minutě skóroval Souček a vteřinu před sirénou Jakub Drašnar, hned z protiútoku po velké šanci Semechnic.

Třetí třetina probíhala v duchu dvou předešlých, kdy více na puku byli domácí, ale konečně se trefili i hosté, v přesilové hře se po samostatné akci prosadil ve 45. minutě na dvakrát Čapek. Ale odpověď Třebechovic byla rychlá a hned ve 46. minutě při přesilové hře rozvlnil síťku za Mráčkem Menyhárt a ve 47. minutě skóruje Drašnar Tomáš. V 57. minutě zaršil skóre utkání Drašnar Jakub.