Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KLM HK

diváci: 80

V nedělní podvečer Semechnice přivítali na domácím ledě silný Náchod. Ten o svých kvalitách dal vědět hned od začátku utkání, ale branku se mu podařilo vstřelit až z přesilové hry ve 12. minutě Macháněm. Domácí hrozili z ojedinělých šancí, jednu z nich proměnil ve 14. minutě Čapek po přihrávce Hakličky. O dvě minuty později soupeř přidal v 16. minutě dvě rychlé branky z hole Řezníčka a znovu se trefil Macháň. Hosté byli lepší a většina času se odehrála na půli Semechnic. V 19. minutě završil účet první třetiny Řezníček, 1:4.

Druhá třetina začala opět náporem hostů, ti si šli za jasným vítězstvím, když se ve 24. minutě trefil ve vlastním oslabení Pánek. Ale začali se osmělovat i Semechnice, v přesilové hře, kdy se hrála 27. minuta, skóroval Vencl, 2:5. O čtyři minuty později si vzal puk Haklička a od modré překvapil Bláhu v brance hostí přesnou střelou po ledě k tyči. Hosté Semechnice přehrávali, ale další branku vstřelili zase domácí ve 36. minutě Burym, po přihrávce Vencla. Do kabin se šlo za celkem překvapivého výsledku 4:5 pro Náchod.

Třetí třetina byla od začátku překvapivě vyrovnaná. To ale změnila 50. minuta, kdy šestou branku vstřelil Oppelt. Pak se zdálo, že Náchod hraje už jen na údržbu a Semechnice se tlačili do útoku, jenže zapomněli bránit a toho v posledních minutách hry využili postupně Havrda, Řezníček a Šimoníček a upravili konečný výsledek na pro Semechnice opravdu zbytečných 4:9 a ukázali nám, že se hokej hraje do poslední vteřiny.