Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KLM HK

diváci: 135

První derby v sezóně začalo tlakem domácích, ale z první šance šli do vedení hned v 1. minutě hosté, po přihrávce Vencla skóroval Rejchrt. Po té byli hosté i lepším mužstvem, jenže ve vlastní přesilovce udělali velikou chybu a do prázdné branky ji potrestal Řehák, 1:1. To hosty otřáslo a ještě inkasovali dvě branky v 17. a 18. minutě z hole Řeháka a Slezáka. První třetina skončila tedy 3:1 pro domácí.

Druhá třetina měla podobný průběh jako konec první. Opočno Semechnice přebruslovalo a hosté faulovali. Další branky padly v rozmezí dvou minut. Ve 25. minutě se trefil po třetí Řehák a ve 26. minutě Libnar. Ve 34. minutě využil Slezák přesilovou hru. Semechnice se znovu trefili až ve 38. minutě v přesilové hře 5 na 3. Před Kolbabou se nejrychleji zorientoval Dvořák, který doklepl Venclovu střelu od modré, 6:2.

Třetí třetina byla od Semechnic zase o něco lepší a Opočnu zatápěli, ale to hrálo jen to co potřebovalo a z protiútoku se trefil Franc, 7:2. Ten ale musel v 52. minutě do šaten po faulu na Buryho za vražení na mantinel. Pětiminutová přesilovka nevydržela dlouho, protože 2+2 vyfasoval Rejchrt. Poslední branku utkání vsítil po samostatném úniku Rail a upravil tak výsledek na konečných 8:2.