zpět na Galerie - hokej

 

Každoroční utkání starých gard     -    úterý 24.12. 2019
                                                             
  Tradiční utkání starých gard mezi HC Opočno a Sokolem Semechnice má již své pevné datum na Štědrý den dopoledne, kdy někteří z aktérů opravdu přesně na den po roce obuli brusle, aby předvedli, že ze svého umění nic nezapomněli. Jedinou změnou oproti minulým mačům byla skutečnost, že do branky Opočna nemusel semechnický „host“ Václav Vaněk, který na sebe navlékl dres, jenž mu je nejbližší, a domácí svatyni tak obsadil Lukáš Růžička.

 Stejně jako v minulém roce se z výhry radovala stará garda Semechnic, tentokrát v poměru 7:5. Bylo to vlastně poslední derby, které mohli fanoušci v této sezoně vidět, protože A tým Sokola Semechnice odstoupil z probíhající sezoně KLM.

 Výsledek utkání nebyl důležitý, hlavním cílem bylo setkání kamarádů a rivalů, ale také skutečnost, že se nikomu nic nestalo a všichni se tak mohou těšit na příští derby v roce 2020.

Sestavy Mužstev:

HC Baroni Opočno: Lukáš Růžička - Tomáš Pavlík, Gustav Gábor, Pavel Havlíček, Aleš Pinkas, Jaroslav Serbousek, Roman Slezák, Dušan Felcman, Kamil Žid, Zbyněk Zácný, Milan Šitina

TJ Sokol Semechnice:  Vašek Vaněk - Milan Hejzlar, Václav Frýda, Pavel Gois, Dušan Janský, Pavel Petera, Leoš Effenberk, Milan Rejchrt, Pavel Franc, Pavel Žid, Petr Novotný, Petr Tláskal