Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KLM HK

20.kolo Krajské ligy mužů Královéhradeckého kraje

Zimní stadion Trutnov - neděle 16.12. 2018 - 18:00 hodin

5 : 1   -   7 : 1   -   2 : 3

vyloučení: 3 : 2       využití:  1 : 1         v oslabení 0 : 0

rozhodčí: Padevět - Horina, Pechánek

diváci: 100

Z nedělního výletu do Trutnova si vezeme příděl čtrnácti branek. Trutnov posilněn hráči ze svého “A” týmu držel od začátku otěže zápasu ve svých rukou. Po 12 minutách už to bylo 2:0 pro domácí. Ve 13.minutě ještě zadělal na drama Zeman, když zužitkoval přečíslení 2 na 1. Poté ale pláchl po křídle Suvorov a překvapil Kolbabu střelou po zemi na blížší tyč. Poté domácí přidali ještě dvě branky a do kabin se šlo za stavu 5:1.  Do druhé třetiny hosté nastoupili už s Janským v brance. Tomu ale neprůstřelnost vydržela něco přes minutu, když se z gólu radoval znovu Suvorov. Druhá třetina výsledkově potvrdila, že tyhle části utkání Sokol zvládá ze všech nejhůře. Inkasovali jsme hned 7x a v Nové Pace už se báli, že přijdou o nejvyšší výhru v sezóně (Sokol vs Paka 1:17). V závěrečné třetině domácí povolili na razanci a zápasem se spíše bavili. Proto tak alespoň můžeme “slavit” malý úspěch za vítězství třetího dějství.

Ve středu přivítáme doma v posledním utkání tohoto roku Jaroměř.