Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KLM HK

1. kolo druhé části o dvě postupová místa do playoff (skupina B)

Zimní stadion Třebechovice pod Orebem - neděle 13.1. 2019 - 17:00 hodin

3 : 1   -   5 : 1   -   3 : 1

vyloučení: 3 : 5      využití:  1 : 0      v oslabení: 0 : 0

rozhodčí:  Pahulák - Pechánek, Všetečka

diváci: 60

Druhou část sezóny jsme započali výpraskem 11:3 na ledě Třebechovic.
Po svižném začátku ze strany domácích jsme šli paradoxně do vedení my, zásluhou Tomáš Vernera, jehož střela překvapila nejen všechny přihlížející, ale i samotného Petrů v brance domácích. Vedení však vydrželo pouhou minutu, když srovnal nepovedenou střelou Hubáček.
Domácí v první třetině zasypali Kolbabu v brance Semechnic 28 střelami, cestu do branky si našly další dvě a po první třetině to bylo 3:1 pro domácí.
Druhou část se hra vcelku srovnala, i když hned v úvodu šli domácí do tříbrankového vedení. Sokolové se začali srážet a i Petrů měl co na práci. V 25.minutě dokonce snížil znovu Verner. Nicméně poté začal špatný spád událostí pro hosty. Nejdříve Zeman neproměnil loženku, následně si za brankou neporozuměl Kolbaba s Jičínským, po jejichž kombinaci se puk ocitl před prázdnou brankou hostů a přímo na holi domácího Zahradníka a ten neměl ani šanci se zmýlit.
Pověstnou třešničkou na dortu byla závěrečná dvouminutovka, ve které domácí skórovali hned třikrát.
Domácí v 53. minutě završili desítku, když využili přesilovou hru. V tu chvíli přepustil Kolbaba své místo Klosovi a ten si tak odbyl svou premiéru v Semechnickém dresu a v registrovaném hokeji vůbec. Za dvě minuty mu však Kudr přichystal gólové uvítání a už to bylo 11:2. V 57. minutě ještě upravoval na 11:3 Aleš Steklík, na vítězi to však nic neměnilo a tak si Třebechovice mohli užít oslavy za první vítězství v druhé části sezóny.

Střelci branek Semechnice
  1. třetina
 2. minuta - Verner (Jičínský)
  2. třetina
25. minuta - Verner (Pfeifer, Bury)
  3. třetina
57. minuta - Steklík