Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KLM HK

9. kolo Krajské ligy mužů Královéhradeckého kraje

Zimní stadion Opočno - neděle 4.11. 2018 - 17:00 hodin

2 : 4   -   3 : 3   -   0 : 3

vyloučení: 9 : 10     využití:  0 : 0   v oslabení:  0 : 1

rozhodčí:  Veselý - Dudadík, Všetečka

diváci: 70

Sokol vs. Jakub Tatar 5:10. I tak by se dal zhodnotit dnešní zápas Semechnic. Semechničtí vstoupili do utkání aktivněji, ospalý Trutnov lehce probral v 9.minutě Jaroslav Čapek, který doklepl přihrávku Tomáš Verner do prázdné brány, nicméně vedení domácích vydrželo jen do 15. minuty. V tu chvíli dorovnal skóre svým prvním gólem v utkání Jakub Tatar. Semechničtí však prahli po vítězství. Rychlou odpověď měl připravenou domácí Aleš Steklík a poslal domácí naposledy v tomto utkání do vedení. To totiž vydrželo pouhých 22 vteřin, kdy znovu zaúřadoval Jakub Tatar a srovnal na 2:2. Do krušné tříminutovky domácích přispěl gólem Janoušek a minutu na to dovršil svůj hattrick Jakub Tatar.
Hosté, posilněni třemi rychlými góly z konce úvodního dějství, využili hned v začátku 2.třetiny dvě brankové příležitosti a tak šli do trháku. Za stavu 2:6 ale domácí zbraně nesložili, ve 32.minutě Verner snižoval na rozdíl jediného gólu. Výsledek 5:6 vydržel bohužel znovu jen chvíli. Za dvě minuty posílá Vacek, po přihrávce Jakuba Tatara (v zápase 3+3), hosty do znovu do dvoubrankového vedení.
 Poslední dějství, i díky tomu, že oba týmy nastoupili ve 12 lidech bylo dlouho bezgólové. Nicméně Semechnice prahli alespoň po dorovnání, které bylo dnes opravdu velmi blízko, ale otevření zadních vrátek využili hosté třemi góly v závěru utkání.
 Kdo dnes zavítal na Opočenský stadion nemohl litovat. 15 branek doplnila i boxerská vsuvka domácího Rejchrta a 2 minuty před koncem utkání se připojili další kolegové v ostřejší šarvátce v pásmu domácích. Příští utkání zajiždíme do Jaroměře.

Střelci branek Semechnice
  1. třetina
 9. minuta - Čapek (Verner)
16. minuta - Steklík (Čapek)
  2. třetina
26. minuta - Zima (Smola, Bury)
26. minuta - Steklík (Rejchrt, Čapek)
32. minuta - Verner (Rejchrt, Čapek)