Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KLM HK

2. kolo druhé části o dvě postupová místa do playoff (skupina B)

Zimní stadion Opočno - středa 16.1. 2019 - 18:00 hodin

0 : 2   -   0 : 3   -   1 : 6

vyloučení: 5 : 4   , navíc Rejchrt (SEM) 5 OT

využití:  0 : 3    v oslabení 0 : 0

rozhodčí: Mertlík - Všetečka, Dudadík

diváci: 170

V nadstavbě pokračujeme v podobné “formě”. Zápas začal relativně v poklidu, ani na jedné straně si během prvních 5 minut aktéři utkání nepřipravili pro solidně zaplněný zimní stadion v Opočně nějakou vážnou situaci. Opočenští si nás ale spíše oťukávali a poté se už pěkně rozjezdili. Na Kolbabu se začaly sypat šance jedna po druhé až se domácí radovali z první trefy. Na další branku se čekalo až na závěr třetiny, kdy Opočno využilo nekoncentrovanosti Semechnických a pár vteřin před odchodem do kabin to bylo 2:0.
Ikdyž v posledním střetnutí těchto soupeřů dokázali Sokolové náskok soupeře dotáhnout, dnes ale jakoby už v podobný obrat nikdo nevěřil. Odpovídal tomu i průběh zbytku utkání. Sice jsme v prostředním dějství dokázali několikrát výrazněji Sajdla v brance Opočna ohrozit, ale tentokrát tomu chybělo trochu více hokejovosti a jednoduchosti.
Třetí část Sokolové vyloženě dohrávali z povinnosti, kdo se musel čím dál více otáčet byl ale Semechnický brankář a otáčel se i pro kotouče ve své brance. Opočno bylo při chuti a přidalo dalších 6 branek. Vrcholem Semechnické frustrace byla rvačka Steklíka s Opočenským Šafářem lehce před koncem utkání.
Derby tak prohráváme vysoko 11:1, nutno podotknout, že zaslouženě. Náš výkon nebyl ani z části hoden váze tohoto utkání. Opočno si pro vítězství šlo s velkým odhodláním a Semechnice nedokázali klást sebemenší odpor...