Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KLM HK

7.kolo Krajské ligy mužů Královéhradeckého kraje

Zimní stadion Opočno - neděle 28.10. 2018 - 17:00 hodin

0 : 3   -   0 : 3   -   1 : 4

vyloučení: 5 : 2      využití:  0 : 1     v oslabení:  0 : 0

rozhodčí:  Petr - Kareš, Plodek

diváci: 90

Semechničtí vlétli do utkání s kuráží a bez respektu k soupeři. Jejich výkon do první obdržené branky působil velmi kompaktně. Však také v prvních minutách to byli právě domácí, kteří diktovali tempo hry a vytvořili si hned několik brankových příležitostí. Ty však zůstali neproměněny a přišel trest. Nový Bydžov se do utkání dostával pozvolna, nicméně i vlažný vstup do zápasu mu stačil k vedení 3:0 po úvodním dějství. V dalším průběhu zápasu se hosté dostávali více a více do tempa a dokazovali, že jsou velmi dobře kombinujícím a bruslícím mužstvem. Třetí třetina se tak změnila v souboj Nový Bydžov vs. Jan Janský. Domácí brankář musel vytáhnout 48 zásahů, z toho hned několik donutilo zmrzlé diváky v Opočenské aréně k potlesku, bohužel ani to nestačilo. Čestnou branku domácích vstřelil po individuální akci kapitán Tomáš Rejchrt. Domácí tak i ve svém pátém utkání padli, tentokrát 1:10.
Ve středu zajíždíme na led lídra ligy HC Náchod.

Střelci branek Semechnice
  1. třetina

2. třetina

3. třetina
43. minuta - Rejchrt