Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KSM HK

1. třetina
6. minuta - Rejchrt (Zeman)
18. minuta - Zeman (Rejchrt, Jičínský)
  2. třetina

3. třetina

Střelci branek soupeře
36.Zákravský, 44.Vencl, 62.Řezníček

Z dnešního utkání si odnášíme 1 bod do tabulky za prohru 2:3 v prodloužení.
 V 6.minutě otevřel skóre navrátilec do sestavy Tomáš Rejchrt po asistenci Zemana. O 12 minut později jásali domácí fanoušci podruhé. Střelu Rejchrta hostující Biegl pouze vyrazil a Zeman z dorážky zvyšoval na 2:0.
 Druhá třetina byla spíše v režii hostujícího týmu, ale jejich útočné výpady končily na obranném valu domácích, a když dokázali hosté projít, tak byl připraven Honza Janský v brance domácích. Nicméně na schovanou střelu Zákravského byl Janský už krátký a tak 4 minuty před závěrem druhé třetiny bylo sníženo na 2:1.
 Třetí dějství nabídlo mnoho šancí z obou stran. Hosté však ve 4. minutě dokázali srovnat z nenápadné, ale rychlé akce po vyhraném buly. A tak se začínalo znovu od nuly.
 V posledních minutách mohli rozhodnout hosté o vítězství za 3 body, ale proti byl dnes výborně chytající Janský. Nejprve vychytal střelu z bezprostřední blízkosti a v posledních vteřinách i samostatný únik hostů a tak se šlo do prodloužení. V něm byli šťastnější hosté, když znovu po vyhraném buly předvedl svůj důraz v brankovišti Řezníček a rozhodl o tom, že bonusový bod poputuje do Nového Města.