Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KLM HK

21. kolo Krajské ligy mužů Královéhradeckého kraje

Zimní stadion Opočno - středa 19.12. 2018 - 18:00 hodin

1 : 4   -   1 : 4   -   0 : 3

vyloučení: 2:2     využití:  0:1     v oslabení:  0:0

rozhodčí:  Machač - Kozák, Pecha

diváci: 45

S rokem 2018 jsme se rozloučili domácí prohrou s Jaroměří 2:11. Již tradičně jsme nastoupili ve 12 lidech do pole ...
  Už ve 2.minutě domácí obrana zapomněla před brankou osamoceného Hlavničku a hosté šli do vedení. V 10.minutě dokázal srovnat stav Hetfleiš po krásné přihrávce Šrenka, ale to bylo v rámci první třetiny ze strany domácích vše. Nerozhodný stav vydržel pouhých 5 minut. Jaroměř přidala další 3 branky a bylo rozhodnuto. Ve druhé třetině se za domácí dokázal prosadit ještě Steklík, hosté přidali další 4 branky.
 Za stavu 2:8 sundal kulich z hlavy Kolbaba a nechal odpočinout Janského. Jaroměř se dočkala desítky až v 58.minutě a na konečných 2:11 skóroval minutu před koncem Pekárek.
Teď si užijme klidné svátky a 6.1.2019 nás čeká derby s Opočnem!