Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KLM HK

Derby tentokrát vyšlo lépe Opočnu.
Divokou přestřelku načal už ve 2.minutě domácí Řehák, když využil přesilovou hru. Domácí začali aktivněji a v 15.minutě to bylo už 3:0 pro Opočno a se Sokolem to vypadalo zle. Nicméně hosté to nezabalili a do konce třetiny dokázali stav vyrovnat.
Druhá třetina se nesla v podobném duchu té první. Semechnice však na další 3 branky Opočna dokázali odpovědět pouze dvěmi brankami a tak se do 3. dějství šlo za stavu 6:5 pro domácí.
V závěrečné třetině se začalo přiostřovat a tak rozhodčí Pahulák musel řešit několik šarvátek.
Ve 43.minutě se podařilo vyrovnat zásluhou Steklíka. Vedení však vydrželo pouze 3 minuty, když si to před branku vybruslil Řehák a střelou nad levý beton vstřelil vítěznou branku pro Opočno. V závěru jsme zkusili ještě hru bez brankáře, ale to nevydrželo dlouho. Domácí vyhráli vhazování a Srpek určil konečné skóre 8:6 pro Opočno.