Soupiska Statistiky  Rozpis zápasy   Rozpis tréninky Tabulka a komentáře  Výsledky KLM HK

8. kolo Krajské ligy mužů Královéhradeckého kraje

Zimní stadion Náchod - středa 31.10. 2018 - 18:00 hodin

2 : 0   -   7 : 0   -   2 : 2

vyloučení: 2 : 6     využití:  0 : 0   v oslabení:  0 : 0

rozhodčí:  Karlík - Kozák, Vodička

diváci: 110

Do Náchoda jsme jeli s jediným cílem a to překvapit. Dvě třetiny tento plán relativně vycházel, první třetinu jsme i přes střeleckou převahu domácích (24:6) “přežili” s dvoubrankovým mankem. Bohužel všechny plány zbortila hororová 2.třetina. Sokolové pozvali domácí na den otevřených dveří a ti se jim odvděčili 7 góly. To už bylo moc i na Semechnického Kolbabu a tak na 3.třetinu přenechal své místo v brankovišti Janskému. Toho hned po 14 vteřinách přivítal svižnou střelou veterán Kodym a domácí publikum slavilo kýženou “DESÍTKU”. Po zbytek 3.dějství se hra vyrovnala, domácí pootevřeli zadní vrátka a na řadu přišli i Semechničtí. Svou první branku v dresu Sokola mohl slavit Zeman. Za Zemanem pak střelecky nezaostal ani jeho parťák z útoku, druhou a zároveň poslední branku Semechnic v tomto utkání přidal Haklička.
Semechničtí tak stále zůstávají bez bodu.

Střelci branek Semechnice
  1. třetina

2. třetina

3. třetina
44. minuta - Zeman (Haklička)
47. minuta - Haklička (Zeman, Rejchrt)